Khloe Kardashian duket e pa rezistueshme në fotot e fundit

0
24
blank
Gjigandi

Khloe Kardashian duket si një tjetër person me ndryshim që ka bërë.

Khloe Kardashian si gjithë motrat e tjera Kardashain-Jenner gëzon vëmendje të madhe mediatike, për shkak të veprimtarisë së saj.

Ylli televiziv ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa foto ku prezanton pamjen e saj të re, por fansat e akuzojnë për fotoshop.

Bukuroshja e cila i ka dhënë fund lidhjes mes Tristan Thompson, shihet me një korse të bardhë dhe duket shumë atraktive me flokët e valëzuara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu