Kështu e punon tokën Xhevdet Qeriqi

[ad_1]

Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e Veteranëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi ka një invaliditet të shkallës së lartë si pasojë e luftës së fundit në Kosovë por duket se kjo nuk e pengon të kryejë disa aktivitete të zakonshme për stinën e pranverës.

Qeriqi ka postuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook ku shihet duke punuar tokën.

“Për pranverë i përfunduam, mu lodhë pak po,mirëpo pa punuar nuk bën”, ka shkruar Qeriqi në llogarinë e tij në Facebook.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Gorica nga Berati, situat e qetë por mbi të gjitha surprizuese për subjektet politike

Zgjedhjet në qarkun e Beratit po kalojnë në një mënyrë të qetë dhe harmonike ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *