Këngëtarja e njohur nuk lë vend për imagjinatë, i shihen të pasmet në veshje transparente

[ad_1]

Ajo rrallë herë lë pak vend për imagjinatë kur është fjala për paraqitjen e veshjeve të saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mariah Carey e cila ka habitur të gjithë fansat e saj me veshjen transparente që është parë në rrugë.

Mariah ishte parë kur u largua nga restoranti Obica në West Hollyëod në Kaliforni, me dy fëmijët e saj, binjakët Marok dhe Monroe, të enjtën mbrëma.

Këngëtarja, 47 vjeç, tregoi më shumë se sa kishte menduar.

Veshja që kishte veshur këngëtarja e njohur ishte aq transparente saqë asaj i vërehen të pasmet dhe të brendshmet.

Kjo gjë si duket nuk i pengoi asaj, pasi Mariah vazhdoi të ecë e buzëqeshur

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *