Kendall pa sytjena në Festivalin e Kanës

[ad_1]

Ajo natyrisht që është një gur i çmuar për të ardhmen e modës.

Dhe, Kendall Jenner dëshmoi pse është njëra nga supermodelet më të kërkuara të momentit, derisa u shfaq në Festivalin e Kanës në një fustan të bardhë, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja mahniti me pamjen e saj, me fustanin e gjatë të bardhë, në të cilin ekspozonte hiret trupore.

Bukuroshja mori gjithë vëmendjen dhe u shfaq pa sytjena./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *