Kendall Jenner del publikisht me të dashurin e ri

[ad_1]

Modelja amerikane, Kendall Jenner ka dalë publikisht me të dashurin e saj të ri, reperin ASAP Rocky për një darkë në një restorant të Londrës. Ata janë larguar në mesnatë, pasi kanë dalë për herë të parë së bashku të shtunën.

Dyshohet se Kendall ishte në Londër për të ndjekur dhe mbështetur reperin në një koncert që duhet të mbante në qytet. Duket se thashethemet rreth tyre janë të vërteta, edhe pse ata nuk kanë bërë asnjë reagim për këtë gjë, por kanë disa kohë që frekuentojnë të njëjtat ambiente.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *