Kate ndez rrjetin, nxjerr gjoksin shpërthyes në bikini

[ad_1]

Së fundmi ajo ka shijuar pushimet në Ibiza.

Dhe, Kate Wright shumë qartë po ndihej nostalgjike për tripin e saj që ka pasur, pasi ka publikuar fotografi në llogarinë e saj në Instagram nga pushimet ekzotike, përcjell Bota sot.

Bukuroshja e TOËIE duket e mahnitshme në bikini dypjesësh, duke treguar format e saj seksi trupore.

Në këtë foto biondja shfaqet joshëse, derisa ka nxjerrë në pah barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes, për të cilin dhe njihet./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *