Kate ndez rrjetin, nxjerr gjoksin shpërthyes në bikini

Së fundmi ajo ka shijuar pushimet në Ibiza.

Dhe, Kate Wright shumë qartë po ndihej nostalgjike për tripin e saj që ka pasur, pasi ka publikuar fotografi në llogarinë e saj në Instagram nga pushimet ekzotike, përcjell Bota sot.

Bukuroshja e TOËIE duket e mahnitshme në bikini dypjesësh, duke treguar format e saj seksi trupore.

Në këtë foto biondja shfaqet joshëse, derisa ka nxjerrë në pah barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes, për të cilin dhe njihet./BS/

Kontrolloni gjithashtu

Mozzik përfundoi në gjykatë!

Nuk thotë kot që kur je me pushime gjëja më me vlerë që mund të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *