Kaq para shpenzon në muaj që të duket bukur ylli amerikan

[ad_1]

Erika Jayne ka bërë të ditur se ajo shpenzon një pasuri të tërë për t’u dukur bukur para kamerave, dhe për mënyrën e saj të veçantë të jetesës.

45 vjeçarja ka thënë për In Touch Weekly se shpenzon 40 mijë dollarë në flokët, grimin, rrobat dhe aksesorët e saj.

“Kushton 40 mijë dollarë në muaj që të jesh si unë”, thotë ylli i “reality-show” Shtëpiaket e Vërteta të Beverly Hills.

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *