Kamaja sjell nesër projektin e ri “Besame mucho”, publikohen pamje nga klipi (Video)

48

Këngëtarja e njohur Kamaja nesër (e shtunë) do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Besame mucho”.

Kënga është shumë ritmike dhe është punuar nga Alandy ndërsa tekstin e ka shkruar Gent Fatali.

Në llogarinë personale në Instagram, Kamaja ka publikuar edhe trailerin e klipit të saj më të ri i cili është xhiruar në disa lokacione mjaft të veçanta në Shqipëri.

Valltaret në këtë klip nuk do të mungojnë dhe janë me origjinë nga amerika.

Kamaja për gazetaora ka treguar se ka punuar shumë për këtë projekt dhe shpreson që Besame mucho që do të pëlqhet nga publiku.

Video premierë do të publikohet nesër në orën 18:00 në kanalin ”Arkiva Shqip” në youtube./Florim A.Gashi/

Swim for something bigger , swim good like me 😀💪💪🤙#life #instagood #love #motivationalquotes @shenollzehri

A post shared by K ΛM ΛJ Λ (@kamajaofficial) on Aug 22, 2018 at 4:41am PDT

Very soon u will hear my first single 😀🙈💥💥💥so excited 😆 ❤️❤️❤️❤️#instagram #instagood #love @alandy @gentfatali

A post shared by K ΛM ΛJ Λ (@kamajaofficial) on Aug 23, 2018 at 3:15pm PDT

Feed your own ego, im busy 🤙#life #love #instagood #ego #workhardplayhard @shenollzehri

A post shared by K ΛM ΛJ Λ (@kamajaofficial) on Aug 21, 2018 at 3:29pm PDT

Happy 😌 😜#shenollzehri #love #happy

A post shared by K ΛM ΛJ Λ (@kamajaofficial) on Aug 12, 2018 at 3:08pm PDT

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/fr_FR/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

KAMAJA – Besame mucho

Te Shtunen ne ora 18:00SUPER Premiere: KAMAJA – Besame mucho#ArkivaShqip

Publiée par ArkivaShqip sur Jeudi 23 août 2018

You might also like
Comments