Jennifer lopez drejt martesës?

Këngëtarja me famë botërore ka 3 muaj që përjeton një romancë me Alex Rodriguez.

Jennifer 47 vjeç dhe Alex 41 po e jetojnë cdo moment të lidhjes së tyre dhe këtë e konfirmojnë më së miri familjarët e tyre.

Sipas Hollywood Life, ylli 47 vjeçar është parë duke darkuar me familjen e partnerit të saj dhe thuhet se kanë filluar të bëjnë plane për të ardhmen e tyre.

Një person I afërt I tyre thotë se ata janë bërë fiks për njëri-tjetrin dhe askush nuk mund t’I ndajë.

A përfshijnë vallë këto plane një dasëm së shpejti?

 

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *