James Rodriguez është duke konsideruar transferimin në Premierligë

James Rodriguez është duke konsideruar transferimin në Premierligë
James Rodriguez mund të ndahet me skuadrën e Real Madridin gjatë kësaj vere.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, Marca, reprezentuesi kolumbian po mendon transferimin në Premierlig.

Ish anëtari i Portos dhe Monacos është i pakënaqur që nuk konsiderohet si titullar nga trajneri Zinedine Zidane. Andaj, kjo mund ta detyrojë që të gjejë një skuadër të re.
Ish anëtari i Portos dhe Monacos është i pakënaqur që nuk konsiderohet si titullar nga trajneri Zinedine Zidane. Andaj, kjo mund ta detyrojë që të gjejë një skuadër të re.
Kurse, disa klube nga Premierliga janë të gatshëm ta mirëpresin Rodriguezin në radhët e tyre./Abc24.al
capture-162_1468657262-12158

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *