Ja si ta hiqni unazën që ju ka ngecur në gisht brenda pak sekondave (Video)

Ky truk i mahnitshëm do t’ua heqë unazën që ka ngecur në gishtin tuaj në mënyrën më të lehtë të mundshme.

Kjo është alternativë më e mirë sesa prerja e unazave nga gishtërinjtë e pacientëve.

Shkenca prapa kësaj qëndron se peri për t’i pastruar dhëmbët e lubrifikon dhe shtypë gishtin, e gjithashtu përdoret për ta hequr lehtazi unazën nga gishti.

Mund t’ju duket si magji, por ia vlen dhe është shumë lehtë ta mbani mend këtë truk.

Kontrolloni gjithashtu

U ndava nga gruaja dhe jetoj me të dashurën, bëj seks me shumë femra por njëra më shokoi kur…

[ad_1] Një burrë 38 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka qenë i martuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *