Ish e fejuara e Balotellit çmend plazhin, nxjerr të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes

[ad_1]

Ajo ka qenë e fejuar me Mario Balotelli për gjashtë muaj, derisa ata njoftuan për romancën e tyre në vitin 2014.

Dhe mbretëresha e bikinit Fanny Neguesha, ka vazhduar t’i tregojë atij saktësisht se çfarë ka humbur, derisa u shfaq e mahnitshme në plazhin e Miami-t të mërkurën, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja u shfaq në bikini lejla, të cilat e kishin të vështirë t’ia mbanin asetet e saj trupore.

Zeshkania seksi mahniti plazhin me format bombastike trupore, sidomos të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *