iPhone 8 vs Galaxy S8, cili më i bukur?

Samsung ka vjedhur gjithë vëmendjen në tregun e celularëve pas lansimit të Galaxy S8 dhe S8+, që përmbajnë një dizajn i cili “turpëron” dizajnin e iPhone.

Por, Apple nuk e ka në plan ta përdorë dizajnin e njëjtë të iPhone kur të lansohet iPhone 8.

Dhe tani, një video e re imagjinon gjeneratën e re të iPhone, me një dizajn që lë prapa celularët e rinj të Samsung.

Shikojeni konceptin e iPhone 8:

Kontrolloni gjithashtu

Sony me tri modele të reja të telefonave në IFA

Sipas një raporti të ri, Sony do të zbulojë tre modele të reja në konferencën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *