Infektohet me Covid-19 drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu

0
5
Gjigandi

Është infektuar me Covid-19, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Top Channel mëson se Ardi Veliu është në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe po merr mjekim në shtëpi.

Teksa Veliu është karantinuar, në krye të Policisë së Shtetit është vendosur zëvendësdrejtori i Përgjithshëm, Albert Dervishi.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu