Ilir Meta e nis diten me top buze detit

0
91
blank
Gjigandi

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ndryshe diten sot. “E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më pas sërish në këmbë. Duket se pavarësisht zhvillimeve intensive në vend dhe bërjes së shpejti publike të raportit përfundimtar të Komisionit të Venecias, kreu i shtetit ka gjetur kohë edhe për pak aktivitet fizik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu