‘Ilaçi’ që shëron…Kjo vajzë ka të pasmet më të bukura dhe më seksi të Instagramit

[ad_1]

Kjo bukuroshe është njëra prej femrave më të ndjekura dhe më të pëlqyera në Instagram.

Emri i saj është Carinnha White dhe ajo njihet për linjat e saj, sidomos për të pasmet bombastike. Të pasmet e saj ajo gjithmonë i vë në pah.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *