I erdh dita e ‘martesës’ edhe Irmës së “Klan Kosovës” (Foto)

Irma Xhema është prezantuesja dhe gazetarja e emisionit “Wazuup”. Njihet për karakterin e saj të këndshëm, stilin dhe të qeshurat.

Irma është beqare, por me sa duket fati po afrohet edhe tek ajo.

Xhema i ka pritur lulet e nuses në një dasëm në Dibër.

Kaçurrelja e ekranit shkruan “Më erdh dita edhe mu”.

Dita po, tash veç edhe Princi

irma

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *