Hyundai konfirmon se ky model do të hyjë në prodhim (Foto)

Në Detroid Auto Show, është prezantuar koncepti i një modeli të ri kamionçine që është pëlqyer dhe ka marrë shumë vëmendje nga publiku.

Kjo makinë e madhe, që ka dy dyer dhe pjesën e pasme të hapur për të transportuar mallra, është vendosur të hyjë në prodhim.

Këtë e ka konfirmuar Dave Zuchowsi që është drejtues i njërit seksion të kompanisë.

“Pasi kërkesat dhe interesimi është i madh, kemi vendosura ta vëmë në prodhim këtë makinë”, ka thënë Zuchowski.

Por, nuk është dhënë asnjë informatë, se kur do të hyjë në prodhim, apo kur do të jetë në dispozicion të klientëve.

Santa-Cruise-01 Santa-Cruise-02 Santa-Cruise-03 Santa-Cruise-04 Santa-Cruise-05 Santa-Cruise-06 Santa-Cruise-07 Santa-Cruise-08 Santa-Cruise-10

Kontrolloni gjithashtu

Do ‘çmendeni’ kur të shikoni koleksionin e makinave të Donald Trump

[ad_1] Çdo president i ri i SHBA-së ka vëmendje të madhe mediatike sa i përket …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *