Humb jetën një 53 vjeçar në Sarandë

Mëngjesin e sotëm në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, në bashkinë e Finiqit është konstatuar i pajetë shtetasi G.I., rreth 53 vjeç, banues në Sarandë.

G.I., punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjete në Vrion (punonjës i policisë private), i cili është konstatuar i pajetë nga punonjësi i turnit tjetër dhe ky i fundit ka njoftuar menjëherë policinë.

Nga kqyrja që i është bërë trupit nuk është konstatuar asnjë shenjë dhune apo dëmtim tjetër.

Dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale (infarkt).

Kontrolloni gjithashtu

Atentati në Vlorë/ “Pronari i medias mund të jetë ekzekutuar për një lajm”

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja në lidhje me atentatin e dyfishtë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *