blank

Ish lojtari i Prishtinës: Ky person e qiti jashtë Arkanin! Ai u fut të...

0
“Nuk e harroi kurrë gushtin e vitit 1991’” e nis tregimin ish futbollisti i Trepçës dhe i Prishtinës, Ergin Ajdinoviq. Ai flet për herë të...
blank

Tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës rihter në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

0
Një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës riheter ka rënë para pak minutash në Maliq. Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në Korçë. Ditën e...
blank

Agon Amiga ndan një fotografi nga prapaskenat e klipit me K-Albon

0
Agon Amiga dhe K-Albo janë duke punuar për projektin e ri. Agon Amiga dhe K-Albo kanë filluar punimet për projektin e tyre të ri, i...
blank

Rinisja e Kategorisë Superiore

0
Kategoria Superiore do të rinisë të luhet të mërkurën e 3 qershorit. Në javën e fundit të fazës së tretë, Partizani do të jetë...
blank

Zbulimi i studimit gjenetik mbi coronavirusin: Virusi ka kaluar në një periudhë inkubimi

0
Një studim i thellë në gjenetikën e coronavirusit tregon se përpara se të transmetohej te njerëzit, virusi ka kaluar në një periudhë inkubimi –...
blank

“Zgjedhorja”/ Hajdari: Të punojmë pa pushim, të mos e mbyllim mbledhjen derisa të arrihet...

0
“Duke qenë se na ndajnë vetëm 24 orë nga mbarimi i afatit që kemi vendosur për të përfunduar reformën zgjedhore dhe ende jemi larg...
blank

Lëndohet Rashica

0
Milot Rashica ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes së Bundesligës kundër Schalke 04. Ylli i Kosovës është zëvendësuar në minutën e 58-të të ndeshjes. Nga pamjet televizive shihet se Rashica ka lënduar këmbën e majtë. Sulmuesi...
blank

Barca dëshiron De Sciglio dhe Pjanic, Juventus kërkon Ansu Fati e Arthur në shkëmbim

0
Barcelona do ta ketë të vështirë të sigurojë kartonin e Miralem Pjanic. Tash e disa kohë flitet për një kalim të mundshëm të Pjanic te...
blank

24 orë nga mbarimi i afatit/ “Zgjedhorja”, Vasili: Asnjë lëshim Rilindjes për vjedhjen e...

0
“Refuzimi nga Rilindja i propozimit të Opozitës së Bashkuar, i cili garanton votën e lirë, eviton mbushjen e kutive të votimit si dhe barazi...
blank

Zoti ju marroftë, kështu të pafytyrit e sportit lartësojnë kriminelët e luftës së Kosovës

0
Serbia vazhdon t’i nderojë kriminelët e luftës të gjallë e të vdekur, në vend që t’i gjykojë dhe t’ua jep dënimin e merituar.  Aq më...