blank

“Aeroplani” mund të zbarkojë në Stamboll

0
“Aeroplani” mund të zbarkojë në Stamboll, në stacionin e radhës si trajner. Presidenti i Fenerbahce, Ersun Yanal, ende po përpiqet të identifikojë trajnerin e ri...
blank

Dieta pas karantinës / Çfarë të hani për të hequr qafe kilet shtesë?

0
Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me...
blank

Renovon

0
Bayern Munih ka njoftuar se portieri Manuel Neuer ka rinovuar kontratën deri në qershor të vitit 2023. “FC Bayerni është shumë i lumtur dhe i...
blank

“Më mungon engjëll”, Beatrix përlot me fjalët kushtuar të atit të ndjerë

0
Beatrix Ramosaj shpeshherë përmes postimeve në rrjete sociale, i bën dedikime emocionuese babait të ndjerë. Njësoj veproi edhe së fundi, ajo me anë të disa...
blank

U arrestuan pas protestës tek Teatri, Gjykata liron 8 të arrestuarit

0
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 8 të arrestuarit pas protestës së të hënës për shembjen e Teatrit Kombëtar. Me masa të buta sigurie,...
blank

Boshnjaku kërkon të nisë një aventurë të re në Spanjë

0
Arthur dhe Miralem Pjaniq kanë në dorë të ardhmen e njëri-tjetrit.  Orët e fundit kanë qarkulluar zëra për një kalim të brazilianit në radhët e bardhezinjve...
blank

Hyka tregon vështirësitë e udhëtimit me Lilajn

0
“Udhëtimi i Jahmir Hykës dhe Sabien Lilajt pas mbërritjes në Izrael dhe nisjes nga Shqipëria pas Koronavirusit, të kujton emigrimet në vitet 1950 në...
blank

Meta: Lotët e artistëve, tregues se funksionimi i shtetit nuk është aty ku duhet

0
Presidenti Ilir Meta priti sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve një grup fëmijësh pa kujdes prindëror, si dhe artistë e këngëtarë të mirënjohur. Në fjalën...
blank

Mozzik me mesazh të koduar në postimin e fundit

0
Mozziku bëri fansat kureshtar rreth asaj se çfarë dëshiron të thotë me një postim. Mozzik është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes së cilave i...
blank

Reali ka konkurencë

0
Goleadori i Borussia Dortmund, Erling Halland është objektivi I parë i Real Madridit, mirëpo së fundmi edhe PSZH është futur në garë. Spanjollët kërkojnë që...