fbpx
19 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi

MOST POPULAR

Astronautët e NASA-s janë gati për nisje, raketa gjithashtu – por...

0
Dy astronautët kanë thënë se janë të gatshëm për nisje. Dhe të gjitha kontrollet teknike tanimë janë bërë. Pyetja që shtrohet është: A do të...

Astronautët e NASA-s janë gati për nisje, raketa gjithashtu – por...

0
Dy astronautët kanë thënë se janë të gatshëm për nisje. Dhe të gjitha kontrollet teknike tanimë janë bërë. Pyetja që shtrohet është: A do të...

Orët e fundit të zgjedhores, Shehu: PD e ka të sigurtë...

0
Ndërsa ka nisur numërimi mbrapsht për reformën zgjedhore, ish-deputeti Tritan Shehu thotë pwr Ora News se nuk ka pritshmëri të mëdha prej saj. Demokratët janë...
Gjigandi

PEOPLE

224,936FansaPëlqeje
67,950NdjekësitNdjek
32,600AbonentëAbonohu
- Advertisement -
Gjigandi

TRAVEL

Lufthansa njofton për ndërprerjen e 1300 fluturimeve

0
Kompania ajrore gjermane “Lufthansa” njoftoi sot ndërprerjen e 1300 fluturimeve për të enjten dhe të premte, pasi dështoi në bllokimin para drejtësisë të një...