Wednesday, October 23, 2019

‘Duam Drejtesi’, thirrja e fuqishme e protestuesve te Unazes se Re perpara Policise

Tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, efektivët i kanë bërë thirrje banorëve të Unazës së Re që po protestojnë, që të largohen nga trotuari...

6 strategji të thjeshta për të qenë më pozitiv

Nëse dikush do të na thoshte se ka një shkencë që studion lumturinë, reagimi i parë i shumë prej nesh ndoshta do të ishte...

Kërcënohet me vdekje Agron Tufa: Keni shkelur në dërrasë të kalbur – Lajmi i...

Kreu i Institutit të Studimit të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa, ka publikuar një mesazh,ku thotë se është kërcënuar me vdekje. Tufa bën...

Whatsapp ofron mundësinë, si të formatoni tekstin në biseda – Lajmi i Fundit –...

Përdoruesit e Whatsapp do të habiteshin po të dinin se çfarë mundësish ofron ky aplikacion, nën pronësi të Facebook, për të...

DW: Ja cfare rrezikon moshapja e negociatave ne Ballkanin Perendimor – Lajmi i Fundit...

Lajm i keq, gabim i Francës, goditje ndaj aspiratave të rajonit për të hyrë në BE, pasoja tek qytetarët dhe zhvillimet e...

Rama takon Merkelin, kush e shoqëronte kryeministrin (VIDEO) – Lajmi i Fundit – Lajme

Në Kancelarinë Federale për të kërkuar PO-në për Shqipërinë🇦🇱🇩🇪🇪🇺 Gepostet von Edi Rama am Freitag, 13. September 2019   Kryeministri Edi Rama prej dy ditësh ndodhet në...

Kuvendi i rrëzon dekretet, reagon presidenca: Ftohet e Çmendura… – Lajmi i Fundit –...

Në Kuvend kanë vendosur që të rrëzojnë dreket e kthyera nga presidenti, për koncesionet, rezervat e shtetit, qeverisjen vendore, etj. Pas këtij votimi, ka ardhur...

Fushe Kruje, makina perplas per vdekje kembesorin dhe largohet nga vendgjarja – Lajmi i...

Një 55-vjeçar është përplasur për vdekje mbrëmjen e sotëm në aksin rrugor Milot-Fushë Krujë. Sipas policisë, ngjarja e rëndë...

Hahn: Nuk ka konsensus per negociatat me Shqiperine, kjo eshte zhgenjyese – Lajmi i...

Komisioneri Johannes Hahn dha zyrtarisht lajmin e hidhur për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Me ane te një mesazhi në “twitter”, Hahn deklaron se liderët...
219,119FansLike
66,925FollowersFollow
26,400SubscribersSubscribe

Featured

Most Popular

Trupat amerikane nga Siria zhvendosen në Irak, jo në SHBA

Të gjitha trupat amerikane që tërhiqen nga pjesa veriore e Sirisë, do të zhvendosen në pjesën perëndimore të Irakut, tha sekretari amerikan i Mbrojtjes, Mark Esper. Sipas...

Latest reviews

Protestat paralizojnë Barcelonën në ditën e pestë – Lajmi i Fundit...

Dita e pestë e protestave dhe një grevë e përgjithshme, për shkak të burgosjes së udhëheqësve katalanas, e kanë bllokuar qytetin...

Si ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë, policia jep detaje –...

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me a ngjarjen e Vlorës, ku një 50-vjeçar humbi jetën pas një sherri fizik tek zona...

Korçe/Prisnin pyje ilegalisht, arrestohen 5 persona – Lajmi i Fundit –...

Pesë persona janë arrestuar nga Krimi Ekonomik në bashkëpunim me Prokurorinë e Korçës, ndërsa 5 persona të tjerë janë proceduar...

More News