Wednesday, October 23, 2019

Infinite Load Articles

Tabaku: Qeveria e Rames kampione ne vjedhje. Ja çfare zbuloi KLSH...

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku me një deklaratë për mediat ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, ndërsa thotë se qeveria e tij është kampione...

Qeveria afgane do të mbajë bisedime me talibanët në Kinë

Kina do t’i organizojë bisedimet mes qeverisë afgane dhe përfaqësuesve të grupit militant të talibanëve në përpjekje për t’i dhënë fund luftës që nisi...

Si të humbisni 11 kile përmes dietës 21 ditore

Përkundër besimit popullor, humbja e peshës nuk është një kërkesë thjesht estetike, por një nevojë fiziologjike. Nutricionisti Marco Borges ka hartuar dietën 21-ditëshe, e...

Wendy Williams thotë se askush nuk preket nga intervista emocionale e...

Wendy Williams thotë se ajo nuk ka ndonjë simpati për Meghan Marklen, pasi Dukesha e Sussex rrëfeu emocionalisht se kishte probleme në akomodimin e...

10 vjetori i marredhenieve diplomatike mes Kosovës dhe Japonise, Meta i...

Presidenti Meta gjatë qëndrimit në Japoni ka marrë pjesë edhe në ceremoninë e organizuar me rastin e 10-vjetorit të vendosjes së...

Momenti i frikshëm kur peshkaqeni sulmon zhytësit

Pamjet që gjeni më poshtë janë filmuar nga një zhytës në brigjet e Guadalupe, në Meksikë. Në to shihet një peshkaqen i bardhë rreth pesë...

MOST POPULAR

HOT NEWS