ARTIKUJT E FUNDIT

E vërteton shkenca: Ecja në shi ju bën më të shëndetshëm

0
Nëse e gjeni veten në ambient të hapur kur është duke rënë shi, kjo nuk do të thotë se duhet të nxitoni për në...

Dëmtimet e shkaktuara në mushkëri nga duhanpirja, mund të riparohen duke...

0
Vetitë shëruese të cilat i posedojnë mollët e freskëta dhe domatet mund ta ngadalësojnë plakjen natyrale të mushkërive dhe t’i riparojnë dëmtimet e shkaktuara...

Arta Nitaj thekson figurën trupore

0
Arta Nitaj bën pjesë në listën e bukurosheve shqiptare që tërheqin interesimin e faqeve rozë, sa herë që publikojnë imazhe të reja në rrjetet...

Këtë verë mund të vishni ç’të doni, por këto janë pesë...

0
Janë vetëm pesë ngjyra që ju bëjnë të dukeni të veshura shtrenjtë Nëse ke filluar dalëngadalë të ndryshosh gardërobën, më poshtë do të gjesh disa...

Kida prezanton stilin e ri të flokëve

0
Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, pasi përmes këngëve të saj transmeton energji pozitive te fansat e saj. Bëhet fjalë për...

Avokati i Kylie Jenner kërcënon revistën Forbes

0
Avokati i Kylie Jenner po kërkon tërheqje të deklaratave të Forbes për akuzat se Kylie falsifikoi rrugën e saj drejt statusit së miliarderes. “Ne e...

Skandaloze! 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren donte të përdhunonte nusen e...

0
Skandali seksual me minorenen në Babrru të Shqipërisë ka tronditur vendin. Mbrëmjen e djeshme një tjetër detaj tronditës është zbuluar në dëshminë e 15-vjeçares nga...

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 qershor 2020

0
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 3 qershor 2020. Dashi Duhet të tregoni shumë kujdes lidhur me problemet që do të shfaqen gjatë kësaj dite....

Ushtrime për shikim më të mirë dhe për sy më të...

0
Kohë pas kohe do të jetë mirë që syve tuaj t’i ofroni pak pushim cilësor dhe ushtrime për shikim më të mirë Çdo gjë mund...

Horoskopi Ditor E Merkure, 3 Qershor 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Merkure, 3 Qershor 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Brenda 4 viteve, Apple do të arrijë kapitalizimin prej 2 trilion...

0
Në vitin 2018, Apple u bë kompania e parë e tregtuar publikisht që arriti në kapitalizimin historik të tregut në vlerë prej 1 trilion...

Martinez ka arritur marrëveshje me Barcelonën

0
Gazeta spanjolle Sport raporton se Lautaro Martinez ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën, nga e cila do të përfitojë 12 milionë euro për sezon. Sipas...