Wednesday, October 23, 2019

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Pica të vogla, të gatshme në çast

Picat e vogla, alternativa më e mirë dhe më e lehtë. Përbërësit: ½ filxhan salcë domatesh; – parmezan të grirë në rende; – pak piper; – pak kripë; – 1...

Alban Skënderaj zgjidhet si ambasador i gjuhës italiane: Një shembull miqësie dhe integrimi…

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj është zgjedhur së fundmi si ambasadori i parë i gjuhës italiane në Shqipëri. Këtë fakt e...

Horoskopi për sot, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

DASHI Sot do të keni sukses në një fushë creative, e cila mund të lidhet me komunikimin në publik. Miqtë e ngushtë ose partnerët do...

STAY CONNECTED

219,119FansLike
66,925FollowersFollow
26,400SubscribersSubscribe

POPULAR ARTICLES

Dy klube interesohen per transferimin e Cristiano Ronaldos – Lajmi i Fundit – Lajme

Forma e treguar me Juventusin tregon edhe njëherë klasin e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez ka festuar ditëlindjen e 34 të tij...

Polici dhe i dashuri shkojnë njëherësh në banesën e të dashurës, 1 vdes tjetri...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e...

Zarfet helmues, Vuçiç: Perpjekje per te “shfuqizuar” Listen Serbe

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç tha se është shumë i shqetësuar për situatën në Kosovë, dhe se çdo përpjekje për të “shfuqizuar” Listën...

LATEST REVIEWS

Ministri i Drejtesise ne Kosove: Si i terhoqem mbi 300 qytetare...

Ministri i Drejtësisë në Kosovë Abelard Tahiri ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top...

RECENT COMMENTS