Holandezët ngrisin dron pa leje, me rastin po merret prokuroria

[ad_1]

Policia e Kosovës njofton se dje në mëngjes derisa njësiti policor ishte duke inspektuar objektin e Qeverisë, ka vërejtur se dy të dyshuar, shtetas holandez kanë ngritur një “dron” dhe nga të njëjtit është kërkuar që të njëjtin ta aterrojnë.

Lidhur me rastin është njoftuar Agjencia e Aviacionit Civil. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.


[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Sulmuesi i policit në Paris pranon se ka lidhje me Shtetin Islam

[ad_1] Burri, i cili kishte sulmuar policin jo shumë larg katedrales Notr Dam në Paris, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *