“Hierarkia e krimit në Kosovë, hija që do t`i ndjek pas Veselin, Thaçin, Halitin, Sylen, Mustafen….”

[ad_1]

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, e që është prodhim i FMimages Albania, shihet, sipas FMimages Albania hierarkia e krimit në Kosovë.

Sipas kësaj video të FMimages Albania, Kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin dhe Presidentin Hashim Thaçin, do t'i ndjek pas hija e vrasjes së Ahmet Krasniqit, Enver Malokut, Ilir Konushevcit, Sadri Ramqaj, Ismet Jasharit-Kumanova, Xhemail Mustafes e Ekrem Rexhes, këta të cilët cilësohen si makthi i Veselit dhe Thaçit.

Xhavit Haliti-Zeka, konsiderohet si bosi i krimit dhe agjent i shumëfishtë dhe në lidhje me UDB-në. Azem Syla, si komandant i vrasjeve. Isa Mustafa, produkt i shkollës komuniste jugosllave.

Adem Grabovci, shef i shefave të krimit pronto. Ibrahim Kelemendi, i implikuar në atentatin kundër Jusuf Gervalles. Ismet Beqiri, krim të organizuar në Prishtinë. Rexhep Selimi. Gazemnd Muhaxheri, i korruptuar dhe komplotist, Xhavit Haliti dhe Hashim Thaçi, themelues të SHIK-ut.

Naser Osmani i akuzuar për mashtrim dhe korrupsion. Sami Lushtaku, apo i forti i Drenicës, milioner brenda natës, i akuzuar për gjithçka. Gestapo i SHIK-ut, Kamishi (Bekim Haxhiu), Klani i Hamitëve, Sabri Hamiti. Të gjithë këta udhëheqës dhe personalitete nga Kosova, sipas FMimages Albania, cilësohen si Hierarkia e krimit në Kosovë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Gorica nga Berati, situat e qetë por mbi të gjitha surprizuese për subjektet politike

Zgjedhjet në qarkun e Beratit po kalojnë në një mënyrë të qetë dhe harmonike ndryshe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *