Heidi Klum mahnitëse, ekspozon çdo pëllëmbë të trupit perfekt

[ad_1]

Ajo është duke shijuar një pushim të zgjatur me fëmijët e saj në ishujt idilik Turks dhe Caicos.

Dhe të mërkurën, Heidi Klum ka treguar format e saj seksi në plazh, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Supermodelja 43-vjeçare dëshmoi se ajo është ende në formë perfekte, pas dy dekadash karrierë të suksesshme.

Bukuroshja gjermane dukej mahnitëse me bikini dy-pjesëshe, me të cilat ekspozoi thuajse çdo pëllëmbë të trupit të saj joshës./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *