Griezmann larg United

[ad_1]

Djajtë e Kuq janë duke humbur shpresat se mund të nënshkruajnë me asin francez

Shpresat e Manchester United për të nënshkruar me sulmuesin e Atletico Madrid, Antoine Griezmann, këtë verë, janë duke u shuar.

Kompleksiteti i marrëveshjes ka bërë që United të zbeh interesimin për francezin dhe është duke shqyrtuar mundësi tjera, si Robert Lewandowski, dhe Kylian Mbappe.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *