Gold Ag publikon këngë për ‘UÇK’-në, ka një mesazh edhe për Shkelzenin

0
12
Gjigandi

Gold Ag ka publikuar projektin e ri muzikor.

Gold Ag me këngën e publikuar ka prekur një temë mjaft të nxehtë të politikës, ai i këndon ‘UÇK’-së në projektin e ri.

Kënga e publikuar gjatë orëve të para të mëngjesit është kompletuar në një kohë rekord, madje i është punuar edhe klipi.

Video-klipi është xhiruar në Prekaz pranë varrit të Adem Jasharit dhe heroit tjetër Shkëlzen Haradinaj.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu