Gjoksi i kësaj 70-vjeçare po ‘çmend’ Kanën

[ad_1]

Ajo ka qenë një ikonë e Hollivudit për dekada të tëra.

Dhe Susan Sarandon, 70 vjeçe, tregoi se vazhdojë të jetë ende në super formë gjatë hapjes së festivalit të Filmit në Kanë, të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Aktorja u shfaq me një fustan të gjelbërt në tapetin e kuq, me të cilin zbuloi njërën këmbë dhe gjoksin e saj seksi.

Pamjen e saj joshëse, ajo e kishte kompletuar me syze dielli./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *