Gjira shtatzënë, ‘thumbon’ keq Rinën me këtë foto

23

Gjira është këngëtarja kosovare e që për një kohë ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ishte një ndër këngëtaret e rralla në zhanrrin e muzikës rep, shkruan ORAinfo.

Gjira tani është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj.

Ajo tani është shtatzënë dhe sot, ka publikuar një foto me të cilën thumbon drejtpërdrejt reperen e njohur, Rinën./

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments