Getinjo publikon fotografi me fëmijë që po mbajnë armë në duar!

[ad_1]

Reperi Getinjo ka shokuar me një fotografi që e ka publikuar në Instagram.

Ai shihet se është bashkë me Feron dhe dy fëmijë, të cilët kishin armë në duar.

E duke qenë se ata janë ende të mitur, dhe nuk u lejohet kapja e armëve, atëherë ky imazh është për t’u habitur pasi përçon një mesazh shumë të keq për këto gjenerata.

Postimi i Getinjo

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *