Geta Beqa shfaq sërish linjat seksi nga palestra

15

Geta Beqa është modelja e njohur e fitnesit e cila pamjen e ka shumë të kuruar pasi që i kushton kujdes maksimal.

Edhe pse është nënë Geta është në forma përfekte.

Ajo në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim se sa e formuar dhe si ushtron për të mbajtur trupin në formë.

Ndryshe, Geta është grua e suksesshme në profesor, familje e biznes.

You might also like
Comments