Genti vjen me një angazhim të ri në Showbiz

46

Rep artisti nga Gjilani Gentrit Shala i njohur si Genti tani së fundmi e kemi parë të përkushtuar në skenën muzikore shqiptare edhe si producent.

Ai është duke punuar intensivisht në muzikë si tekst shkrues, producent, dhe regjisor i video klipeve për fëmijë.

Disa prej projekteve muzikore që ai ka punuar kohëve të fundit për të tjerët, kanë rezultuar mjaftë të suksesshme.

Siq duket emri i këtij djaloshi të ri çdo ditë po shkon duke u ngritur në showbizin shqiptar. Kur u pyet Genti nga ne se përse nuk është duke publikuar këngë të reja për veten, ai tha se së shpejti do të kthehet prap pa caktuar afat kohor.

You might also like
Comments