Genta provokon me gjoksin seksi

10

Genta Ismajli është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Ashtu si edhe shumë artistë, edhe Genta ka mbajtur koncert me rastin e 8 marsit, ditës së gruas.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa imazhe nga ajo ndejë, ku tregonte se si është dukur në atë paraqitje.

Genta dukej tejet elegante me fustanin e bardhë, ndërsa kishte ekspozuar në masë të madhe gjoksin në mënyrë provokuese.

 

Urime 8 Marsin ???? Dress @albinadylaa Hair @kaci.lleshi Makeup @sellmakasumoviq

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on Mar 9, 2018 at 7:45am PST

Këngëtarja pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga fansat, të cilët e komplimentonin për linjat trupore

You might also like
Comments