Gazetarja e bletëve/ Ndjek traditën e familjes për prodhimin e mjaltit në Lezhë

0
6
Gjigandi

Bleta është e bekuar.

Për familjen Zefi është shumë herë më shumë se kaq, së pari është trashëgimi, është pasion, por edhe një punë mjaft e mirë.

Desilda ka mbaruar shkollën për gazetari por sot na tregon pasionin e saj dhe dashurinë për bletët.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu