Franca sot bëhet me qeveri

[ad_1]

Franca sot do të bëhet me qeveri të re, një ditë më herët se sa që ishte e planifikuar, është bërë e ditur nga zyra e presidentit francez Emmanuel Macron.

Në kumtesë thuhet se shtyrja ka ardhur në mënyrë që të gjithë ministrat të verifikohen në detaje dhe të konfirmohet se nuk kanë konflikt të interesit, transmeton Reuters.


[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Sulmuesi i policit në Paris pranon se ka lidhje me Shtetin Islam

[ad_1] Burri, i cili kishte sulmuar policin jo shumë larg katedrales Notr Dam në Paris, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *