Foto përvëluese dhe joshëse, ja cila është femra më “hot” e verës

109

Modelja britanike Demi Rose është cilësuar si femra më seksi e verës nga fotot e nxehta që janë publikuar në faqet e showbiz.

E vlerësuar për kostumet e larjes të cilat marrin shumë komente, ajo është bërë aq e famshme sa të sundojë si femra e verës.

Me fotot e mëposhtme ajo duket që të lë pa fjalë.

You might also like
Comments