FOTO/ Paraqitja hot e Rita Orës në ‘America’s Next Top Model’

Rita Ora di të tërheqë vëmendjen në çdo dalje të saj.

Kështu u shfaq këngëtarja me origjinë shqiptare edhe mbrëmjen e djeshme në New York teksa merrte pjesë në ‘America’s Next Top Model’.

Fustani që Rita kishte zgjedhur për këtë event të veçantë e tregonte mjaft në formë dhe si gjithmonë sensuale.

365A8ABC00000578-0-image-a-110_1468762423065 365A8BAF00000578-0-image-a-111_1468762428088 365A8AD500000578-0-image-a-112_1468762431524 365A89E200000578-0-image-m-116_1468762523281

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *