FOTO/ Këta VIP-a bëhen bashkë për një vepër bamirësie

VIP-at shqiptar kanë marrë aksion për një vepër bamirësie.

Fëmijët të diagnostifikuar me sëmundje leukemi akute kanë nevojë urgjente për medikamente.

“Thirrje për fëmijët me kancer” është organizuar nga shoqëria civile dhe shoqata “Together for Life”.

E kësaj iniciative i janë bashkuar figurat publike si Soni Malaj, Rovena Dilo, Adrola Dushi, Dorina Mema, të cilët i kanë dal në mbështetje përmes rrjeteve të tyre sociale janë.

 

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *