Lufta për ndjekës nëpër rrjete sociale duket se ka kapluar të gjithë të famshmit nëpër botë. E, kjo gjë vërehet edhe mes VIP-ve shqiptarë, qofshin ata këngëtarë, aktorë, gazetarë .

Televizionet po “garojnë” për prezantueset më të mira, e një gjë e tillë vërehet tek televizionet shqiptare, ku del se prezantueset më me shumë ndjekës janë pikërisht nga televizionet shqiptare.

Në vazhdim do të shihni se kush janë tri prezantueset me më shumë ndjekës në rrjetin social Instagram. Bjondinë, e bukur dhe me linja superseksi, këto janë karakteristikat që e përshkruajnë personalitetin e saj.

Bëhet fjalë për prezantuesen dhe këngëtarën Luana Vjollca e cila po e mban primatin sa i përket ndjekësve në Instagram.

Ajo numëron mbi 650 mijë followers. Ato janë motra, mirëpo në punën që bëjnë janë në “luftë” ndërmjet vete.
Bëhet fjalë për Marina Vjollcën e cila po e ndjek motrën e vetë nga pas sa i përket numrit të ndjekësve në Instagram.

Marina numron mbi 599 mijë ndjekës dhe kështu mban pozitën e dytë si prezantuesja më me shumë ndjekës në Instagram.

E keni parë në ekran përkrah doktorit, ku së bashku prezantojnë në emisionin “Fiks Fare”. Bëhet fjalë për Albana Osmanin, prezantuesen seksi të televizionit Top Channel e cila renditet e treta me më shumë ndjekës në Instagram.

Albana numëron mbi 243 mijë ndjekës.

luannaaaa marina_1468862118-8998303 libi_1468862148-4744350

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here