Foto hot gruaja e Lionel Messi në Ibiza (Foto)

Ku ka më mirë sesa disa ditë pushime me familjen në plazhet spanjolle për të harruar një finale të humbur dhe një vendim gjykate që të shpall fajtor?

Lionel Messi është zhvendosur në Ibiza me bashkëshorten e tij Antonella Roccuzzo, e cila tregoi edhe njëherë tjetër se në terrenet jashtë fushës së blertë, tërheq vëmendjen me shumë sesa asi argjentinas./Abc24.al

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *