FOTO +16 /Marni Simpson zhvishet lakuriq

Marnie Simpson është një nga yjet më të zhurmshme televizive në Angli. Ajo di si të tërheqë vëmendjen e mediave, qoftë me operacionet plastike qoftë me fotografitë provokuese që poston.

E kësaj here Simpson i ka bërë bashkë këto 2 elemente. Në një fotografi ajo shihet pa make up dhe më së miri i vërehen buzët e fryra.

Kurse imazhi tjetër është paksa më eksplicit. Edhe pse duket sikur pasqyra e Marnie ishte e mjegulluar, përsëri fansat nuk kishin pas të vështirë të dallonin trupin lakuriq të Simpson.

13695084_1763843933893022_401576443_n 13714290_1763843937226355_1431015974_n

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *