‘’Fol dhe 1 herë’’/ Fero bën atë që fansat e tij nuk e kanë imagjinuar dot kurrë

51

Fero është një prej reperave më të përfolur dhe më të suksesshëm për momentin si në Kosovë dhe në Shqipëri.

Brenda një kohe shumë të shkurtër ai u bë këngëtari më i dashur për mijëra të rinj.

Fero është vënë shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave që ka bërë për reperat e tjerë dhe për lidhjen e tij me modelen Arbenita Ismajli.

Por, së fundmi Fero i ka habitur të gjithë, pasi ka bërë diçka që fansat e tij ndoshta nuk e kanë imagjinuar kurrë.

E themi këtë, pasi reperi ka postuar në profilin e tij në Instragam disa foto,  ku shfaqet mjaft ndryshe.

Fero ka lyer flokët e tij në ngjyrë të verdhë dhe mund të thuhet se duket shumë ndryshe.

Krahas këtyre fotoje ai ka shkruar:

Fol dhe 1 herë.’’
You might also like
Comments