Fillon sezoni i gjashtë i serialit “Çka ka Shpija”, publikohet episodi i parë

0
88
blank
Gjigandi

Seriali “Çka ka Shpija” pas një pauze ka rifilluar me sezonin e gjashtë, duke publikuar episodin e parë për këtë sezonë të ri.

Këtë sezonë pritet që të ketë mjaft befasi dhe zhvillime të reja në serial.

Kujtojmë që ky serial është mjaft i shikuar dhe i dashur për publikun.

Më poshtë mund të gjeni episodin e parë të këtij sezoni të ri të “Çka ka Shpija”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu