Femra

Kjo rubrikë i dedikohet femrave dhe përmban informata në lidhje me preferencat e tyre duke përfshire: modën, kujdesin, familjen, bukurinë dhe shumë informata të tjera.

Sa shpesh duhet të pastroni pincetën e vetullave

[ad_1] Po ju them drejtëpërdrejtë se…Unë kurrë nuk e pastroj pincetën time. Do thoja që rrallëherë, e që në thelb i bie të jetë njejtë sikur asnjëherë. Kjo është në fakt për t’u habitur sepse jam një person që kam fobi nga mikrobet, por që thjeshtë pinceta është një gjë …

Lexo më shumë

Çdokush është duke folur për këto sandale!

[ad_1] Tendencat e modës vijnë e shkojnë, por shumë rrallë lënë gjurmë në shoqëri. Çelësi për infiltrimin kulturor është koleksioni apo mbledhja pas një kulti në ditët e sotme, që udhëheqet nga mediat sociale. Por, si kanë arritur të famshmet portretizimin apo kulmin e nevojshëm në Instagram? Sigurisht përmes vipave …

Lexo më shumë

Letër dashurie flokëve të gjata

[ad_1] Redaktorja e re e Vogue digitale Katie Berrington tregon dashurinë e saj gjatë gjithë jetës për flokët e gjatë dhe pesë mënyrat që i ka mësuar të kujdeset për to. Për më shumë se 25 vite, flokët e mi kanë qenë të gjata. Pikërisht tani ato shtrihen nën belin tim, …

Lexo më shumë

Dorëzat glamuroze të Lirika Matoshit

[ad_1] Disenjatorja Lirika Matoshi u bë e njohur në botën e modës për kreativitetin dhe disenjet e veçanta të qorapave rrjetë / fishnets. E gjitha filloi ne Instagram, ku Lirika  në llogarinë e saj publikonte  fotografi të qorapave rrjetë nga ku mori shumë vemendjen, madje edhe të revistave më të …

Lexo më shumë

Dorëzat glamuroza të Lirika Matoshit

[ad_1] Disenjatorja Lirika Matoshi u bë e njohur në botën e modës për kreativitetin dhe disenjet e veçanta të qorapave rrjetë / fishnets. E gjitha filloi ne Instagram, ku Lirika  në llogarinë e saj publikonte  fotografi të qorapave rrjetë nga ku mori shumë vemendjen, madje edhe të revistave më të …

Lexo më shumë