Fëmijën 2-vjeçar e zë dollapi, por “heroi” është binjaku i tij

[ad_1]

Mes fëmijëve të vegjël ndodhin edhe incidente të tilla. Dy vëllezër binjakë 2-vjeçarë ishin duke luajtur teksa njëri prej tyre u kap nga një dollap në dhomën e gjumit.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por heroi i këtij incidenti ishte vëllai binjak, i cili bëri çfarë mundi për të shpëtuar Brock Shoff.

Skena u filmua nga kamerat e sigurisë dhe pamjet janë vërtet shqetësuese dhe të dhimbshme.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Një histori e pabesueshme: Letër familjes dy vjet pas vdekjes

[ad_1] Kur në vitin 2001 kishte ndërruar jetë nga sëmundja e kancerit, Brenda Schmitz kishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *