Ermali publikon një video të 20 viteve më parë (Video)

Ermal Fejzullahu pjesë e skenës është që i vogël dhe duket se ndjen nostalgji për fillimet e tij.

Këngëtari në profilin e tij në Instagram ka publikuar një video, e cila është bërë 20 vite më parë, transmeton Telegrafi.

“Çka gjeta, para 20 viteve”, është mbishkrimi që ka lënë Ermali sipër kësaj video, për të cilën si duket është i lumtur që e ka gjetur.

Ndryshe “Mi amore” mban titullin projekti i tij i fundit në bashkëpunim me këngëtaren Kida, duke arritur një pëlqyeshmëri të madhe të publikut.

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *